WIERCENIA I SONDOWANIA

 

Dzięki posiadaniu kwalifikacji w dziedzinie wiertnictwa i geoinżynierii jesteśmy w stanie wykonać szereg prac. Nasi pracownicy to między innymi absolwenci Wydziału Wiertnictwa Nafty i Gazu – Krakowskiej AGH ze specjalizacją: wiertnictwo i geoinżynieria, a także kierunków: górnictwo i geologia, inżynieria drogownicza, budownictwo.

Posiadamy atestowany sprzęt najwyższej jakości i szeroką bazę sprzętową.

Firma GEOLOGIA24H.PL oferuje profesjonalne wiercenia oraz sondowania:
– wiercenia i wkopy geotechniczne/geologiczne,
– wiercenia w tym wiercenia głębokie (do 25-30 m p.p.t.) – wiertnica obrotowa zamontowana na podwoziu samochodowym,
– odwierty udarowe wykonywane metodą RKS – tj. próbników rdzeniowych, najwyższa dokładność pomiaru i możliwość wychwycenia warstw problematycznych o miąższościach rzędu kilku centymetrów,
– sondowania specjalistyczne (DPL, DPM/DPH, SLVT, FVT, CPT, CPTu …),
– prace badawcze w terenach miejskich, również w istniejących budynkach / piwnicach itp … 
– wiercenia ręczne, a zwłaszcza w terenie który jest trudnodostępny nawet dla pojedynczego piechura – bo my dotrzemy niemal wszędzie.

Po wykonaniu prac terenowych sporządzamy specjalistyczne ekspertyzy stanowiące dokumentacje wierceń i sondowań. Nasze opracowania umożliwiają dalsze przeprowadzenie procesu inwestycyjnego i uzyskanie pozwoleń na budowę. Na ich podstawie projektanci i konstruktorzy dobierają metodę i technologię posadowienia (fundamentowania) oraz ustalają inne konieczne aspekty.

SZUKASZ DZIAŁKI LUB CZEKA CIĘ BUDOWA
WYMARZONEGO DOMU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! GEOLOG DORADZI.